خانه و آشپزخانه
خانه و آشپزخانه

آشپزخانه

ظروف پخت و پز ابزار پخت و پز ابزار برش ابزار مکمل آشپزخانه ابزار آماده‌سازی ابزار قنادی منسوجات آشپزخانه ظرف نگهداری ابزار سامان‌دهی

سرو و پذیرایی

سرویس پذیرایی ظروف پذیرایی ابزار سرو سرو نوشیدنی‌ها چیدمان میز پذیرایی

دکوراسیون

خواب و حمام

خانه داری

لوازم خانگی برقی

لوازم بزرگ آشپزخانه آماده‌سازی غذا تهیه نوشیدنی برقی پخت و پز لوازم جانبی دیجیتال

خوراک و بهداشت

الکترولوکس به ایران آمد

عصر روز پنجشنبه 10 اسفند 1396 افتتاحیه برند الکترولوکس در فروشگاه مرکزی نیاوران برگزار شد و فروش محصولات الکترولوکس در این شعبه آغاز گردید.

الکترولوکس یک رهبر جهانی در بازار لوازم خانگی و تجهیزات حرفه‌ای است، که هرساله بیش از 60 میلیون دستگاه از محصولاتش در بیش از 150 کشور به فروش می‌رسد. ما بر روی نوآوری‌هایی که با دقت و براساس بینش عمیقی از دیدگاه مصرف کننده طراحی شده اند، تمرکز می‌کنیم تا نیازهای واقعی مصرف کنندگان و حرفه‌ای ها را برآورده کنیم. ما با حدود یک قرن تجربه‌ی حرفه‌ای، برای این برند اعتبار، اعتماد و تمایزی ایجاد کرده‌ایم که برای حرفه‌ای ها و مصرف کنندگان عادی سودآور بوده است. در حقیقت، ما تنها تولید کننده لوازم خانگی در جهان هستیم که امکانات کامل برای کاربران حرفه‌ای و خانگی را ارائه می‌دهیم. مشتریان ما احساس می‌کنند الکترولوکس توانایی ارائه‌ی نتایج بهتر و امکانات ساده تر و عملکرد‌های محصولات خود با طراحی مدرن و ممتاز را داراست. به همین دلیل است که ما در حال حاضر انتخاب اول حدود 50 درصد از رستوران‌های ستاره دار میشلیندر اروپا هستیم. اما این تنها وسایل آشپزخانه ما نیستند که مهر تایید حرفه‌ای دارند. راهکارهای ویژه‌ی بخارشویی ما نیز توسط بسیاری از هتل‌های پیشرو در جهان و صنعت لباسشویی استفاده می شوند.