خانه و آشپزخانه

آشپزخانه

ظروف پخت و پز ابزار پخت و پز ابزار برش ابزار مکمل آشپزخانه ابزار آماده‌سازی ابزار قنادی منسوجات آشپزخانه ظرف نگهداری ابزار سامان‌دهی

سرو و پذیرایی

سرویس پذیرایی ظروف پذیرایی ابزار سرو سرو نوشیدنی‌ها چیدمان میز پذیرایی

دکوراسیون

خواب و حمام

خانه داری

لوازم خانگی برقی

لوازم بزرگ آشپزخانه آماده‌سازی غذا تهیه نوشیدنی برقی پخت و پز لوازم جانبی دیجیتال

خوراک و بهداشت

سرویس گرانیتی برابانتیا

  

 

هر روزی که می گذرد، زندگی ما پویا تر شده و به سرعت آن اضافه می شود، به طوری که هر چیز جدیدی که می خریم، زودتر از آنکه فکر می کنیم بلا استفاده می شود. عمر محصولات بسیار کوتاه است. لحظه ای از آنها استفاده می کنیم و لحظه ای دیگر آنها را جایگزین می کنیم، چرخه ناتمام خرید و جایگزینی ادامه دارد...

 

 

هدف برابانتیا متوقف ساختن این چرخه باطل است!

برابانتیا همه دانش و تجربه خود را به کار گرفته است تا محصولاتی مقاوم و مطمئن را با یک عمر دوام بسازد و در اختیار مصرف کننده قرار دهد تا با خاطری آسوده سالها از آن استفاده کنند.

 

 

سرویس گرانیت «اینداکتیو»

گرانیت یکی از جدید ترین پوشش ها برای ظروف پخت و پز میباشد که سرویس جدید پخت و پز برابانتیا از آن بهره برده است. بیس بدنه قابلمه گرانیتی آلومینیوم است  که با چند لایه از گرانیت پوشیده شده است.این سرویس دارای 2 لایه گرانتی نچسب بوده و جنس بدنه آن آلومینیوم میباشد.این ظروف قابلیت قرار گیری رو انواع اجاق را به جز فر را دارند.

 

 

درب قابلمه ها شیشه ای بوده و دارای منفذ خروج بخار است. دستگیره ها یکدست و راحت بوده و در مقابل حرارت مقاوم هستند

 

 

در استفاده از ظروف پخت و پز خود سعی کنید پیوسته از حرارت متوسط استفاده کنید و قابلمه وتابه خود را بر گرمای بیش از حد رها نکنید.

 

 

این سرویس قابلیت قرار گیری روی انواع اجاق ها را نیز دارا می باشد.

 

ضمانت 2 ساله برای لایه گرانیت