خانه و آشپزخانه

آشپزخانه

ظروف پخت و پز ابزار پخت و پز ابزار برش ابزار مکمل آشپزخانه ابزار آماده‌سازی ابزار قنادی منسوجات آشپزخانه ظرف نگهداری ابزار سامان‌دهی

سرو و پذیرایی

سرویس پذیرایی ظروف پذیرایی ابزار سرو سرو نوشیدنی‌ها چیدمان میز پذیرایی

دکوراسیون

خواب و حمام

خانه داری

لوازم خانگی برقی

لوازم بزرگ آشپزخانه آماده‌سازی غذا تهیه نوشیدنی برقی پخت و پز لوازم جانبی دیجیتال

خوراک و بهداشت

ویلروی اند باخ در خانه و آشپزخانه

پذیرایی خاطره انگیز با سرویس پذیرایی ویلروی اند باخ 

تاریخچه شرکت

 

سال 1748 بود و آقای فرانسیس باخ درصدد راه‌اندازی یک کسب و کار تازه بود.او به همراه سه پسر خود شروع به تولید ظروف سفالین نمود و این اقدام تولدی برای شرکت بزرگ ویلروی‌اندباخ بود. پس از آن در سال 1791، کارخانه ویلروی به عنوان یکی از اولین کارخانه‌های تولید سرامیک توسط آقای ویلروی احداث شد. آقای ویلروی از متخصصین انگلیسی و فرانسوی دعوت نمود تا روند تولید را متحول کنند. علاوه بر این با استفاده از تجربه ترسیم نقوش بر روی ظروف در سال 1815 فرآیند طراحی روی محصولات را با روش‌های مدرن به اجرا درآورد. این دو شرکت که در آن زمان رقیب‌های تجاری یکدیگر بودند تصمیم گرفتند تا با استفاده از توانایی‌های یکدیگر، خلاقیت و نوآوری، روحیه کارآفرینی بیشتری ایجاد کنند. در سال 1836 دو شرکت با هم ادغام شدند و کمپانی بزرگ ویلروی‌اندباخ شکل گرفت.
در اواخر دهه ۰۹ میلادی، با درنظر گرفتن نیاز مشتریان، شرکت شیوه خلاقانه‌ای برای مشتریان ایجاد نمود که این امکان برای مشتریان فراهم شد تا ترکیبی از طراحی‌های متفاوت اما هماهنگ با یکدیگر را در قالب یک مجموعه تهیه نمایند و به این ترتیب ظاهری جدید و زیبا برای میزهای خود ایجاد کنند.


 

 

اکنون با گذشت بیش از 260 سال از تاسیس، ویلروی‌اندباخ این شرکت خانوادگی به عنوان برندی پیشتاز در سراسر دنیا مطرح است. ویلروی‌اندباخ توانسته از دیگر برند‌ها در بازار اروپا پیشی بگیرد و با قدرت اجرایی بالا ماهیت خود را در گذر زمان حفظ کند.

 

 

 

با ظروف غذاخوری ویلروی اند باخ،

لذت خوردن و آشامیدن را دوچندان کنیم

 

 

سنت، کیفیت و اصالت

ویلروی‌اندباخ با همین سه کلمه مفهوم می‌شود. قدرت و نوآوری، سلیقه و طراحی ارزش‌هایی است که به مشتریان جسارت و آزادی می‌بخشد تا خانه‌های خود را مطابق با سلیقه شخصی خود آراسته کنند. فروشگاه‌های ویلروی‌اند باخ در سراسر دنیا این امکان را فراهم آورده‌اند.
هدف گروه خانه نیز همگام با اهداف ویلروی‌اندباخ است. تجربه لذت خرید محصولات ویلروی‌اندباخ در فروشگاه‌های خانه و آشپزخانه برای مشتریان فراهم شده تا این برند پر آوازه را به خانه خود ببرند و با یک میز رویایی از میهمانان خود پذیرایی کنند. این شرکت تنها ظروفی زیبا، با کیفیت بسیار بالا تولید نمی‌کند، بلکه راهکاری است چند جانبه برای رونق بخشیدن به زندگی روزمره. 

ویلروی‌اندباخ دنیا را با مجموعه‌ کامل و متنوعی از ظروف سرو و پذیرایی، قاشق و چنگال و لیوان مسحور کرده است. هر وعده غذایی، چه صرف نهار به همراه دوستان صمیمی، چه یک شام خانوادگی، با ویلروی‌اندباخ به یک مناسبت ویژه و متفاوت تبدیل می‌شود.

 

ویلروی‌اندباخ ترکیبی کامل از هنر و نوآوری

محصولات رسمی و غیر رسمی، با کیفیت بالایی که دارند صرف غذای روزانه و همچنین جشن‌ها و میهمانی‌های شما را متفاوت و ویژه می‌سازند. کلکسیون‌های متنوع ویلروی‌اندباخ هر وعده غذایی را، از مراحل پخت و پز تا چیدمان بر روی میز لذت‌بخش و دوست‌داشتنی می‌سازند. شکوه و زیبایی ظروف کریستال ویلروی‌اندباخ، نمای دیگری به چیدمان میز شما می‌دهد. هرآنچه را که در مناسبت‌های مختلف خود نیاز دارید، از یک شام غیررسمی خانوادگی تا یک مناسبت رسمی یا میهمانی باشکوه از ویلروی‌اندباخ بخواهید. داشتن یک خانه رویایی و چیدن یک میز شام رومانتیک بسیار ساده است.

 

 

پشت طراحی هر مجموعه از ظروف ویلروی‌اندباخ داستانی وجود دارد که دانستن آن خالی از لطف نیست:

مجموعه اولد لوکسامبورگ
 Old Luxemburg

این مجموعه از موفق‌ترین و مشهورترین طراحی‌های ظروف سرو و پذیرایی در جهان برای بیش از 200 سال قرار دارد. طرح این مجموعه با گل‌های کوچک آبی چند شاخه به سال‌های اولیه تاسیس ویلروی‌اندباخ بر می‌گردد. در سال 1770، زمانی که آقای باخ برای اولین بار از این طرح بر روی ظروف سر و پذیرایی استفاده نمود، هرگز نمی‌توانست تصورکند که تقریبا 250 سال بعد نیز این طرح همچنان زینت بخش محصولات این شرکت باشد و دوست‌داران این ظروف در کل دنیا را محسور خود نماید.

 

مجموعه آدن
 Audun

آدن تعهدی است به اصالت، در سال 1748آقای باخ کارگاه کوچک کوزه‌گری خود را در دهکده Audun-le-Tiche احداث کرد و این کارگاه کوچک زیربنایی برای تاسیس یک شرکت بزرگ شد. طرح مجموعه آدن، الهام گرفته از زندگی در آن دهکده کوچک است. این مجموعه در سال 1998 به مناسبت دویست و پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت رونمایی شد. ترکیب رنگ خاکستری و زرد به این مجموعه، ظاهر احساسی از طراحی تاریخی بخشیده است. نقش و نگارهای این مجموعه از طراحی‌های قرن 19 میلادی اقتباس شده است.

 

مجموعه لاکلاسیکا
La Classica

انعکاسی از طراحی کلاسیک و مدرن، از نقوش زیبا و بی‌انتهای این مجموعه بسیار لذت خواهید برد. یکی از بی‌نظیرترین مجموعه‌های شرکت ویلروی‌اندباخ که با کیفیت بالای خود انعکاسی است از تاکید ویلروی‌اندباخ در پیروی از اصول زیبایی معاصر. این مجموعه در دو طرح ساده و طرح‌دار، زمانی که به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد زیبایی کلاسیک و مدرن را بر سر میزهایتان می‌نشاند. در این سرویس پذیرایی می‌توانید ظروفی به سبک کلاسیک و نیز ظروفی با طراحی‌های مدرن بیابید و میهمان‌های خود را با یک پذیرایی فراموش نشدنی شگفت‌زده نمایید.