خانه و آشپزخانه

آشپزخانه

ظروف پخت و پز ابزار پخت و پز ابزار برش ابزار مکمل آشپزخانه ابزار آماده‌سازی ابزار قنادی منسوجات آشپزخانه ظرف نگهداری ابزار سامان‌دهی

سرو و پذیرایی

سرویس پذیرایی ظروف پذیرایی ابزار سرو سرو نوشیدنی‌ها چیدمان میز پذیرایی

دکوراسیون

خواب و حمام

خانه داری

لوازم خانگی برقی

لوازم بزرگ آشپزخانه آماده‌سازی غذا تهیه نوشیدنی برقی پخت و پز لوازم جانبی دیجیتال

خوراک و بهداشت

مبلمان دایا

ما در زمینه تولید مبلمان اداری و خانگی فعالیت می‌‌کنیم و یکی از زیر مجموعه‌های گروه خانه و آشپزخانه هستیم.

هدف اصلی این سرمایه‌گذاری ، افزایش کیفیت محصول، ارتقای توانایی طراحی و کاهش قیمت تمام شده با رویکرد جلب رضایت بیشتر مشتریان است.

همزمان با پنجمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری در تهران فعالیت خود را شروع و در طی این مدت به بیشتر از ۱۰۰ کارفرما کمک کرده ایم تا پروژه های خود را بر مبنای خواسته هایشان و راهکارهای این گروه تهیه و اجرا کنند .

 

محصولات ما در محیطی با جریان آزاد ایده پردازی ها و با بهره گیری و بهینه سازی بهترین طرح های موجود در دنیا، مطابق با روند گرایشی روبه رشد جامعه ایرانی ، طراحی می شوند. تمامی محصولاتی که در دسته بندی مبلمان اداری و منزل می‌گنجد، اعم از انواع میز، صندلی، نیمکت و انواع کابینت آشپزخانه و کمد های دیواری با قابلیت مونتاژ آسان، همرا ه با خدمات مشاوره و طراحی اختصاصی، طراحی می شوند و در نهایت در کارگاهی مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا و  هچنین بهره‌گیری از هنردست تولید می شوند .

کیفیت تنها مشخصه ای از محصول نهایی ما نیست، بلکه توجه به جزییات و ارائه خدمات پس از فروش با اتکا به تکنولوژی روز، مالکیت ابزار جدید، تجربیات گذشته و نیروی انسانی متبحر، منجر به تحویل بموقع پروژه های متعدد ما به کارفرمایان شده است .

 

با افتخار  همواره آماده همکاری با متخصصین، هنرمندان و طراحان و تجهیز پروژهای طراحی داخلی در هر ابعادی هستیم.

 

تلفن تماس :  ۲۵۹۳۷۲۰۰ - 021             

ایمیل : a.bayat@dayagrp.com

اینستاگرام ما : https://www.instagram.com/dayaofficefurniture

تلگرام ما : https://t.me/Dayaofficefurniture