خانه و آشپزخانه

آشپزخانه

ظروف پخت و پز ابزار پخت و پز ابزار برش ابزار مکمل آشپزخانه ابزار آماده‌سازی ابزار قنادی منسوجات آشپزخانه ظرف نگهداری ابزار سامان‌دهی

سرو و پذیرایی

سرویس پذیرایی ظروف پذیرایی ابزار سرو سرو نوشیدنی‌ها چیدمان میز پذیرایی

دکوراسیون

خواب و حمام

خانه داری

لوازم خانگی برقی

لوازم بزرگ آشپزخانه آماده‌سازی غذا تهیه نوشیدنی برقی پخت و پز لوازم جانبی دیجیتال

خوراک و بهداشت

درباره خانه و آشپزخانه

فروشگاه آنلاین خانه و آشپزخانه شعبه اینترنتی زنجیره فروشگاه‌های خانه و آشپزخانه، متعلق به شرکت دایا به آرا می‌باشد. هدف گروه خانه خدمت به خانواده های ایرانی و ارائه راهكارهایی برای بهبود شیوه زندگی است. ماموریت گروه خانه در هفت بخش تخصصی تعریف شده است كه هر بخش، گروهی از كالاهای مورد نیاز در خانه را از میان بهترین كالاهای جهان عرضه می دارد. اولین بخش این گروه یعنی "خانه و آشپزخانه" در آذر ماه سال 1386 و سپس دو بخش "خواب و حمام" و " خوراكی و آشامیدنی" در سال 1390 و بخش "مبلمان و دكوراسیون" در سال 1391 و بخش "نور و روشنایی" در سال 1392 راه اندازی شدند.

امروز گروه خانه بیش از صد برند از برترین های جهان را در این مجموعه با بیش از 50 هزار نوع كالا عرضه می كند.

زندگی مدرن در چارچوب شاخص های کیفی در مقیاس جهانی، ما را بر آن داشته است که با تکیه بر شناخت نیاز های خانواده های ایرانی و بررسی بازارهای جهانی دست به گلچین کالاهایی زنیم که در بردارنده مواردی باشند که توجه به آنها برای زندگی در سطح استانداردهای جهانی اجتناب ناپذیر است. آسیب شناسی وجود عناصری چون سرب، کادمیوم و آلومینیوم و آسیب های ناشی از تماس با این مواد ما را به سمتی می برد که با دقتی وافر به برگزیدن کالاهایی بپردازیم که از حیث سلامتی جنس، کمترین شائبه ای را برای خریدار باقی نگذارد. از سویی شناخت سبک و زیبایی شناسی از منظر زندگی مدرن و نیز تنوع سلیقه و نیازهاب جامعه سبب شده است که توجه به سلامتی را بدون در نظر داشتن این نکات ظریف عملی ندانیم و البته این هر دو وقتی در کنار کیفیت بالای کالا می نشیند همه و همه این اطمینان را به خریدار می دهد که برای انتخاب وسایل خانه و آشپزخانه خود به مرکزی فراخوانده شده است که ضمن صرفه جویی در وقت و انرژی، خاطر او را از جهت پیشگیری از آثار سوء شناخته شده برخی از مواد و لزوم پرهیز از آنها، آسوده نماید.

تلاش ما این است كه شاهد شادمانی، سلامتی، كیفیت و زیبایی بیشتری در خانه شما عزیزان باشیم.

گروه خانه، امید دارد كه با ارائه خدمات بیشتر و بهتر، رضایتمندی شما عزیزان را فراهم كند.


فروشگاه های خانه و آشپزخانه عضو اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای ایران است.