خانه و آشپزخانه
آشپزخانه
ظروف پخت و پز
ابزار پخت و پز
ابزار برش
ابزار مکمل آشپزخانه
ابزار آماده‌سازی
ابزار قنادی
منسوجات آشپزخانه
ظرف نگهداری
ابزار سامان‌دهی
سرو و پذیرایی
سرویس پذیرایی
ظروف پذیرایی
ابزار سرو
سرو نوشیدنی‌ها
چیدمان میز پذیرایی
دکوراسیون
خواب و حمام
خانه داری
لوازم خانگی برقی
لوازم بزرگ آشپزخانه
آماده‌سازی غذا
تهیه نوشیدنی
برقی پخت و پز
لوازم جانبی دیجیتال
خوراک و بهداشت

السی آمیزه ای از هنر و صنعت

السی

"السی" برندی ایتالیایی و حاصل ترکیب صنعت مدرن کشور ایتالیا و ذهن خلاق هنرمندان نامی دنیا می باشد. این کمپانیمهمترین تولید کننده اروپایی و طراح لوازم آشپزخانه و نیز وسایل مورد استفاده در سرویس‌های غذاخوری می باشد.همه محصولات این برند حاصل  طرح‌های خاص و ابتکاری طراحان و معماران برتر جهان است. طرح های اَلسی الهام گرفته از معماری مدرن است و بیش از 2300 محصول گوناگون را شامل می شود.هر یک از طرح‌های اَلسی بیانگر نمادی در طبیعت نیز هستند.

تمرکز محصولات اَلسی بر خاص و دستچین بودن است. هدف این محصولات بازار انبوه نیست.

 

 السی دارای سه طیف از محصولات است 

1-Officina Alessi  (اُفیچینا السی) نمایانگر محصولاتی نفیس، گرانقیمت با طرح‌های ابتکاری و به تعداد محدود است.

 

 

2-Alessi  (السی) که نمایانگر بهترین محصولات در بخش لوازم خانگی از نظر کیفیت تولید و طراحی در مقیاس صنعتی است.

 

 

3- A di Alessi  (اَدی اَلسی) که بیانگر محصولاتی با طرح‌های آزاد و قیمتی مناسب می‌باشد که در طراحی‌های آنها به کودک درون توجه بسیار شده است.

 

 

لوازم آشپزخانه، لوازم سرو  و سرویس های غذاخوری، ست های بار و نوشیدنی و تزیینی در هر سه طیف اَفیچینا، اَلسی و اَدی السی.

 

 

جنس محصولات السی 

ماده اصلی که در شرکت السی تولید می شود، فقط و فقط استیل مرغوب ضد زنگ است. مواد دیگری چون چوب، کریستال، پرسلین و سفال که در ترکیب این محصولات دیده می شود از کشورهای دیگر و با کیفیت "السی اینترنشنال" وارد می شوند.

 

در ادامه به معرفی برخی از محصولات شناخته شده این سه طیف می پردازیم.

 

نیش از طیف محصولات اُفیچینا السی

"نيش" را مي‌توان به عنوان يك تندیس خانگي در نظر گرفت. تركيب تكه‌هاي بسيار پيچيده سبب ايجاد يك نمای خاص، درهم تنیده و يكپارچه شده است. همین که نيش را ببينيد، دلتان مي‌خواهد كه يك تكه از آن را برداريد، در دست بگيريد تا آنچه در نظرتان بافتي پيچيده و لطيف جلوه کرده، لمس كنيد. نيش مي‌تواند ظرف وسط ميزي باشد كه از 5 تكه تشكيل شده است، در حالي كه مي‌توان از هر تكه به عنوان يك ظرف جدا براي شكلات يا آبنبات استفاده كرد ويا مي‌توان از آن روي ميز كار به عنوان جايی مخصوص لوازم ریز استفاده نمود. نيش از ملامين سياه ساخته شده و پرداختي چنان نرم و مات دارد كه سبب مي‌شود اين تكه‌ها در عین زيبایی، زير دست نیز خوشايند باشند. تصويري، به عنوان راهنما، در قسمت‌هاي تحتاني هر تكه آمده كه تركيب درست آن را همراه با لوگوي "آفيچينا السي" و نام طراح نشان مي‌دهد.

 

طراح خانم زاها هدید

 

 

مجموعه کاکتوس از طیف محصولانت السی

مجموعه‌ي بزرگ "كاكتوس"، به عنوان یکی از طرح های موفق السی در سال 2002 در دو سايز  از استيل ضد زنگ آينه‌اي ساخته شد. دو رنگ طلايي و فلز خاكستري با استفاده از حوضچه‌ي گالوانيك ایجاد مي‌شود. در این روش طلاي خالص با پرداختي مات براي مدل طلایی آن  و نيكل براي مدل فلز خاکستری روي ظرف می نشيند. هر دو مدل دارای پوشش محافظ بي رنگ و مات برای ماندگاری رنگ هستند.

 

طراح خانم مارتا سانسونی

 

 

خانواده بانانا از مجموعه ادی السی

در فصل جديدي از همكاري با موزه كاخ ملي تايوان، ميمون، به عنوان يكي از محبوب ترين حيوانات در فرهنگ چين و ساير فرهنگ‌هاي شرقي كه هم در هنر و هم در كالاهای مرتبط با فرهنگ عامه از آن تقدير مي‌شود، تبديل به يك نماد خاص شد.

"برادران بانانا"، ميمون‌هاي كوچكي در قالب نمک دان و فلفل دان هستند كه در يك قايق كوچك قرار دارند. درپوش های بطري گروه بانانا، نخستين محصولات از اين خانواده‌ي جديد بودند. اما حالا اين گروه بزرگ تر شده و چهره‌هاي جديد زيادي در آن ديده مي‌شوند: "كاپيتان بانانا"، ميمون در بازكن با طوطي رنگارنگ روي سرش، "چين بانانا" با كلاه چيني‌اش به‌عنوان جاي خلال دندان و شخصيت‌های ديگر و در نهایت  سردسته‌ گروه یعنی: "دن بانانا" قوطي آشپزخانه است.

 

 طراح آقای استفانو جيـوانـوني