خانه و آشپزخانه
خانه و آشپزخانه

آشپزخانه

ظروف پخت و پز ابزار پخت و پز ابزار برش ابزار مکمل آشپزخانه ابزار آماده‌سازی ابزار قنادی منسوجات آشپزخانه ظرف نگهداری ابزار سامان‌دهی

سرو و پذیرایی

سرویس پذیرایی ظروف پذیرایی ابزار سرو سرو نوشیدنی‌ها چیدمان میز پذیرایی

دکوراسیون

خواب و حمام

خانه داری

لوازم خانگی برقی

لوازم بزرگ آشپزخانه آماده‌سازی غذا تهیه نوشیدنی برقی پخت و پز لوازم جانبی دیجیتال

خوراک و بهداشت

آسیابی برای یک عمر

 

 

پژو با سابقه 200 ساله یکی از برترین سازنده های اتومبیل، موتور نمک و فلفل ساب را برای یک عمر استفاده، تولید کرده است. بد نیست بدانیم که پژو ابتدا کار خود را با ساختن آسیاب شروع کرد و سپس به تولید دوچرخه و قفل روی آورد.امروزه آسیاب های رومیزی فلفل و نمک پژو همواره منتخب برترین سرآشپزان جهان بوده و انواع آن را میتوان بر روی میز های بهترین رستوران های سراسر دنیا یافت.

 

 

از مزیت های این برتری میتوان به چرخ دنده های مقاوم، حفظ طعم واقعی نمک و فلفل و رنگ های استثنایی اشاه کرد.

 

 

برخی ازمدل ها دارای چرخ دنده ای برا تنظیم موتور آسیاب هستند. با چرخاندن آن روی بدنه آسیاب میتوانید میزان درشتی و ریزی دانه های آسیاب شده را مشخص کنید.

 

 

در آسیاب پژو از چه نوع نمک و فلفلی باید استفاده کرد؟

فلفل

برای به دست آوردن بهترین نتیجه، پیشنهاد میشود که فقط از دانه های درسته فلفل که کاملا خشک و سفت باشند استفاده نمایید یعنی دانه هایی با ابعاد 5 میلی متر یا کمتر.

فلفل های سیاه سفید یا فلفل سبز خشک را میتوان در آسیاب های پژو خرد کرد. دانه های گشنیز هم با مکانیزم آسیاب های پژو همخوانی دارند.

 

 

نمک

برای دستیابی به بهترین نتیجه، بهتر است از نمک دانه درشت که کاملا خشک باشد استفاده کنید. برای مثال می توان از نمک دریایی و سنگ نمک خرد شده نام برد.

 

 

یکی از نکاتی که لازم است به آن توجه کنید، تفاوت بین موتور آسیاب نمک و فلفل است.که هر کرام به طور جداگانه و مخصوص همان ادویه مورد نظر طراحی شده اند.

 

 

نحوه پر کردن و تمیز کردن آسیاب

آسیاب شما از هر جنسی که باشد، با یک دستمال نمدار نرم برای پاک کردن آن استفاده نمایید. هرگز از شوینده یا پاک کننده دیگری به این منظور استفاده نکنید.