خانه و آشپزخانه

آشپزخانه

ظروف پخت و پز ابزار پخت و پز ابزار برش ابزار مکمل آشپزخانه ابزار آماده‌سازی ابزار قنادی منسوجات آشپزخانه ظرف نگهداری ابزار سامان‌دهی

سرو و پذیرایی

سرویس پذیرایی ظروف پذیرایی ابزار سرو سرو نوشیدنی‌ها چیدمان میز پذیرایی

دکوراسیون

خواب و حمام

خانه داری

لوازم خانگی برقی

لوازم بزرگ آشپزخانه آماده‌سازی غذا تهیه نوشیدنی برقی پخت و پز لوازم جانبی دیجیتال

خوراک و بهداشت

کیسه چند منظوره

کیسه چندمنظوره برابانتیا با کاربردهای فراوان

برابانتیا اولین بار این کیسه را برای نگهداری از گیره های لباس تولید و عرضه نمود؛ کیسه هایی با جنس بسیار مرغوب که در هیچ آب و هوایی کیفیت خود را از دست نمی دهد. برف و باران به آن آسیبی نرسانده و رنگش زیر نور آفتاب تغییر نمی کند. این کیسه گیره های شما را به راحتی در داخل خود جا داده و از پراکندگی آنها جلو گیری می کند. همچنین قلابی برای آن تعبیه شده تا به راحتی از هر جایی بتوان آن را آویزان کرد. درب بند دار آن مانع از بیرون ریختن گیره ها می شود. این کیسه را می توان به راحتی در ماشین لباس شویی شست.

 

این کیسه های  کاربردی به راحتی تا می شوند و می توانند در فضایی کوچک جای گیرند. اما موارد مصرفی این کیسه تنها به نگهداری گیره های لباس ختم نمی شود و شما می توانید استفاده های فراوانی را برای آن تعریف کنید.

 

 

کیسه ای برای نگهداری و حمل وسایل شخصی

معمولا همه ما از کیفی برای قرار دادن لوازم شخصی خود مانند مسواک، حوله، خمیردندان و ... در خارج از خانه یا در سفر استفاده می کنیم .این کیسه به راحتی میتواند تمامی این وسیله ها را در خود جای دهد. پوشش برزنتی آن مانع از نفوذ آب به داخل آن می شود و میتوانید آن را به راحتی با قلابی که دارد در حمام یا سرویس بهداشتی نیز آویزان کنید.

 

 

همراه استخری شما

به راحتی میتوانید تکه های لباس های کوچک و لباس شنای خود را در این کیسه قرار دهید بدون اینکه نگران برخورد آن با دیگر وسایل کیفتان باشید.

 

ابزار های کوچک

وجود یک کیف ابزار در تمام خانه ها لازم است. اما به مرور زمان و با تعمیرات کوچک تعداد این خورده ریز ها زیاد میشود. و نگه داری آن در یک کیف بزرگ کار دشواری است. این کیسه در چنین مواقعی واقعا به کارتان میاید و میتوانید پیج ها، مهره ها، آچار های کوچک و تمام وسایل ریز  و کوچک را در آن قرار دهید.

 

 

اکسسوری و زیور آلات

خانم ها معمولا همیشه تعدادی اکسسوری، گل سر و یا زیورآلات دارند که نگهداری آن آنها گاهی با دردسر همراه است و ممکن است در میان وسایل کمد یا کشو گم شوند. این کیسه ها با سایز مناسبی که دارند میتواند تمامی آنها را در خود جای داد. 

 

دستمال آشپزخانه

کیسه ای کاربردی برای مرتب سازی و نگهداری دستمال و دستگیره های آشپزخانه. دستمال های خود را در آن قرار داده و از هر جایی با استفاده از قلاب آن را آویزان کنید تا همیشه در دسترستان باشد.

 

سطل زباله خشک ماشین

چنانچه برای جمع آوری و نگهداری زباله های خشک تولید شده در خودرو با مشکل رو به رو هستید، با استفاده از این کیسه و قابلیت آویزان شدنش، می توانید زباله های ایجاد شده را جمع آوری و در اولین فرصت در سطل زباله بزرگ تر تخلیه کنیم.

 

 

وسایل بازی کودک

کودکان علاقه زیادی به حمل اسباب بازی های خود دارند. این کیسه به آنها و مادرانشان کمک میکند تا اسباب بازی ها را در داخل آن نگهداری و مانع از گم شدن آنها شوند.

 

تعطیلات آخر هفته

تعطیلات آخر هفته بهترین فرصت برای گردش های برون شهری است. اما همین گردش های کوتاه احتیاج به حمل کلی وسیله دارند. این کیسه میتواند گزینه خوبی برای نگهداری خوراکی های دم دستی سفر و گردش یا نگهدارنده ی رول دستمال توالت باشد.

 

 

کاربرد در خانه

همه ما در منزل وسایل کوچکی داریم که کمتر مورد استفاده قرار میگیرند به همین دلیل ممکن است به راحتی ناپدید شوند و برای یافتنشان باید زمان و انرژی فراوانی را صرف کرد. می توانیم با استفاده از این کیسه های کوچک کاربردی از گم شدن آنها  جلوگیری کرده و انرژی و زمان خود را ذخیره کنیم.

 

 

پسفارش کیسه چند منظوره برابانتیا