خانه و آشپزخانه
خانه و آشپزخانه

آشپزخانه

ظروف پخت و پز ابزار پخت و پز ابزار برش ابزار مکمل آشپزخانه ابزار آماده‌سازی ابزار قنادی منسوجات آشپزخانه ظرف نگهداری ابزار سامان‌دهی

سرو و پذیرایی

سرویس پذیرایی ظروف پذیرایی ابزار سرو سرو نوشیدنی‌ها چیدمان میز پذیرایی

دکوراسیون

خواب و حمام

خانه داری

لوازم خانگی برقی

لوازم بزرگ آشپزخانه آماده‌سازی غذا تهیه نوشیدنی برقی پخت و پز لوازم جانبی دیجیتال

خوراک و بهداشت

brand furniture

(Giorgetti ) جورجتی

این شرکت 100 سال پیش توسط لوئیجی جورجتی تاسیس شد و وارثان او تا به امروز راهش را ادامه داده اند. ما افتخار می کنیم که سنتی با قدمت یک قرن را به ارث برده ایم که توانسته است با طراحی هایی با ارزش و کیفیتی بی چون و چرا انقلابی در محصولات خود ایجاد نماید.محصولات تولید شده توسط جورجتی نمونه ای اصیل از کالاهای تولید شده در کشور ایتالیا است. تمامی مراحل تولید، از طراحی، خلاقیت و سبک گرفته تا تولید نهایی به طور کامل در کشور ایتالیا و توسط کارکنانی مجرب انجام می گیرد.محصولات جورجتی از موادی با کیفیت، با دوام و با فناوری های دوستدار محیط تولید می گردند. کالای تولیدشده با صنعتگری ایتالیا از منطق محصولات استاندارد برخوردار است و سطح بالایی ازکارایی کالا را تضمین می نماید. به پشتوانه سالها تجربه و بیش از صد سال قدمت که در (Brianza)بریانزا  آغاز شد،  جورجتی موفق شده است تا کیفیتی عالی در تولیدات خود به وجود آورد و در بازار مبلمان متمایز شود.

 

 

بخش طراحی، تمامی اجزای مورد نیاز جهت ارایه هنر یک قرن تولید محصول را فراهم می نماید. دقیقا مانند تولیدات هنری، این اجزا برگرفته از شهود هستند و در محصول نهایی خود را نشان می دهند تا گواهی بر مهارت هنرمند در درک و به کار بستن اندیشه ها باشند .نقش اصلی در تولیدات را چوب زنده بازی می کند، که قابلیت تغییر شکل و خم شدن دارد. در برخی موارد، مواد با ارزشی مانند برنز، مس و برنج به آن اضافه می شود. محصول نهایی به دلیل دقت به جزئیات محصولی قابل تقدیراست که در مسیر کمال زیبایی شناسی حرکت می کند. تمامی این موارد منجر به تولید محصولی با ارزش ذاتی می گردد که منطبق با قوانین زیبایی شناسی است، بدون اینکه از جنبه های عملکردی غافل شده باشد. بنا بر آنچه ذکر شد این طراحی ها، از اجزایی بی نظیر و جذب کننده تشکیل شده اند که تقلید از آن ها دشوار است و توانایی خلق سبک های منحصر به فرد را دارا هستند.طیف وسیعی از صندلی های کوچک و بزرگ با مدل های مختلف و سبک های بی نظیر جورجتی تولید می شوند. این اقلام از مبلمان، پیوندی بین زیبایی، سلیقه، ظرافت و راحتی به وجود می آورند که با لذت بردن از نشستن و ایجاد آسایش همراه است. از یک سو، انواع صندلی های تولیدی، نشانگر ظرافتی هوشیارانه هستند واز سوی دیگر، راحتی در نشستن و استقرار درست بدن (که برای راحتی، امری ضروری است) را به ارمغان می آورند.

 

حتی از نقطه نظر انتخاب و تبدیل مواد نیز کیفیت یکی از اصول کلیدی مد نظر ماست. مقاومت و دوام مواد اولیه مورد استفاده ما تضمین شده است. پوشش محصولات نه تنها از پارچه های طبیعی مانند کتان، پنبه ای و ابریشمی بلکه از پارچه هایی با ویژگی های بهتر مانند مخمل ابریشمی تهیه می شوند. پوشش محصولات می تواند براساس سلیقه شخصی و با ترکیبات گوناگون رنگی و مواد مختلف مانند چرم یا پارچه تهیه شوند. انتخاب این محصولات علاوه بر برآورده کردن نیازهای زیبایی طلبی صاحبان آن ها، این امکان را می دهد تا احساسی بی نظیر را تجربه کنند.

ام دی اف  (:(MDF

ام دی اف  شرکت طراحی و تولید مبلمان مستقر در میلان ایتالیا است. این شرکت ضمن برخورداری از هویتی قوی، در بهترین شهرهای دنیا و در بسیاری از 43 کشوری که تولیدات خود را به آن ها صادر می کند جز پیشگامان است. این شرکت از زمان تاسیس به عنوان شرکتی با استراتژی کسب و کار و تولید پویا و نوآورانه شناخته شده است. کارآیی، فعالیت در عرصه بین المللی و اصالت از جمله ویژگی های این شرکت است که منجر به موفقیت کارآفرینانه آن گشته است.  حذف غیر ضروریات و تمرکز بر سادگی، محصولاتی کاربردی با ظاهری زیبا را خلق کرده است: ساده زیباست. نتیجه نهایی این تلاش مستمر ایجاد تعادلی پویا و شگرف بین کم کردن و اضافه کردن بخش هایی به تولیدات است. تلاش ما در جهت تصویرسازی فضای زندگی مشتریان و احترام گذاشتن به آن است و این شناخت منجر به بالا بردن کیفیت زندگی می گردد. این ریسمانی است که هدف ها، حرکت ها وتوقف ها را به هم متصل می نماید. دقت، شیوه کار و سادگی به همراه تلاش هوشمندانه و دایمی جهت به روز کردن تولیدات، ام دی اف ایتالیا را به عنوان شرکتی خلاق با مجموعه های موفق مطرح کرده است. تا سال 2000 طراحان زیادی جهت خلق و توسعه طرح ها و ایده های جدید در این شرکت مشغول به کار شده اند.جوایز و تقدیرنامه های دریافتی در طول سالها گواهی بر موفقیت ماست و موید آن است که تولیدات ما آگاهانه منطبق با نیازها و دارای ارزشی پایدار است.

 

PORADA )پرادا ):

این شرکت در سال 1968 به وسیله لوییجی الیوی( (Luigi Allievi و با کمک 4 پسرش به منظور توسعه تولیدات خود از میز( که در سال 1948 آغاز شده بود) به دیگر انواع مبلمان منزل تاسیس شد.مجموعه تولیدات پرادا نتیجه تلفیق مناسب فرایندهای تکنولوژیک با تجربیات هنری در زمینه مبلمان است.گام نخست مجموعه تولیدات امروزی در سال 1962 و در زمانی برداشته شد که شرکت همکاری خود با طراحانی مانندAlberio  و  Cerbaro و سپس Martino Perego (که برای شرکت خط تولید “Linea 91”  و “Hoppo” را راه اندازی کرد) را آغاز کرد. ماده اصلی که در تولیدات این شرکت مورد استفاده قرار می گرفته مغز چوب بوده است که امروزه با شیشه، استیل و مواد پلاستیکی تلفیق می شود. این ترکیب جدید از مواد به وسیله Tarcisio Colzani ( که یکی از کارهای او طراحی سیستم “Cuccagna” شامل دکوربندی های عمودی در طراحی داخلی است) معرفی گردیده است. امروزه این شرکت علاوه بر Colzani با طراحان دیگری نیز  همکاری می نماید و پروژه های شرکت توسط Marconato & Zappa, Seveso & Trezzi, Gottein, Gonser انجام می گیرد.

مبنای اصلی مجموعه تولیدات شرکت کاربردی بودن، طراحی و کیفیت بالاست. چوب، ترجیحا مغز چوب، دقت بی نهایت به جزییات، برش های دقیق و سنجش عیار نهایی کار توسط هنرمندان را می توان در یک کلام خلاصه کرد: Porada

 

 آنچه به نظر می رسد به عنوان دستورالعمل سری هر یک از تولیدات باشد در واقع عاملی کلیدی است که منجر شده است تا این سازنده ایتالیایی مشهور در زمینه لوازم مبلمان به بازار بین المللی راه پیدا کند و مورد توجه افراد زیادی قرار گیرد. اگرچه زبان های گفتاری بسیار متفاوت هستند، تمام تولیدات ما زبان مشترکی دارند: میل شدید برای طراحی خوب ایتالیایی که هنر ترکیب زیبایی و هارمونی را در ظاهر و عملکرد هر یک از تولیدات به نمایش گذاشته است. حتی معتبر ترین دکوراسیون ها نیز می بایست به این اصول به عنوان بخش اصلی در طراحی های خود پایبند باشند. محدوده تولیدات پرادا ، که گسترده و متنوع هستند، تولیداتی با ترکیبات ظریف و ساده را دربر می گیرد. این تولیدات بین المللی گرا وبا ترکیباتی از خطوط، اشکال مربعی و دیگر طرح های ملایم تر و تزئینی تر هستند.

علاوه بر طرح هایی که مشتریان با فرهنگ های گوناگون از آن ها استقبال می کنند، ارزشی دیگر نیز در تولیدات پرادا وجود دارد و آن عاملی کلیدی است که منجر به موفقیت های بزرگ تولیدات این شرکت در کشور ایتالیا و دیگر کشورها شده است:  رفتاری بسیار دقیق با چوب، فرایندی که از بسیاری جهات برگرفته از سنت صنعتگری است که پس از جنگ جهانی دوم توسط ( Allievi Luigihg) الیوی لوییجی   پدر چهار مالک اصلی این شرکت آغاز گردید.

آن هایی که پرادا را انتخاب می کنند، دوام آن را که حاصل کیفیت بالا و مواد اولیه مرغوب است مورد ستایش قرار می دهند. به بیان دیگر، می توان عنوان کرد که تولیدات این شرکت از لحاظ ظاهر و تزیینات از ماندگاری بالایی برخوردارند. زیرا طراحی آن ها با دقت فراوانی انجام می گیرد و تولیداتی کلاسیک مدرن و نامحدود در زمان به وجود می آورد.

و این رمز موفقیت شرکت است: تولیدات آن هم کلاسیک و هم به روز است. به فاز پس از تولید نیز اهمیت فراوانی داده می شود که به معنای خوش قولی در ارتباط با مشتریان خارجی و حمایت شدید از شبکه های فروش است.